O firmie

Firma powstała w 1989 roku w Poznaniu podejmując drobną działalność usługową. W roku 1991 zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki w dziedzinie reklamy zewnętrznej, nawiązując współpracę z wchodzącą wówczas na polski rynek, firmą Europlakat Polska.

Obecnie możemy się poszczycić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży, specjalizując się w szczególności na rozbudowie sieci wielkoformatowych nośników reklamowych (billboard, city light poster, city light board, backlite, supersite, itp.) oraz kompleksową ich obsługą, w szerokim rozumieniu tego słowa.

Problem "graffiti" stał się również dokuczliwy dla reklamy zewnętrznej, o czym bezpośrednio się przekonaliśmy usuwając malowidła z nośników reklamy zewnętrznej, czy z wiat przystankowych komunikacji miejskiej. Postanowiliśmy podjąć walkę z tym nagannym zjawiskiem na szerszą skalę, podejmując współpracę z firmą importującą niezawodne środki przeciwko graffiti Anti Graffiti System (AGS®), dzięki którym można skutecznie zabezpieczyć się przed graffiti, jak również usunąć je z powierzchni niezabezpieczonej.

Obecnie firma GRAFBOARD jest wykonawcą usług w technologii AGS® autoryzowanym przez wyłącznego importera technologii AGS® - PHU MASTERS-SERVICE.